top of page

LYX – CARIX Nowoczesne Meble Garażowe
 

LYX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli przeznaczonych do warsztatów i garażów. Nasze meble warsztatowe to innowacyjne produkty tworzone z pasją i zaangażowaniem przez doświadczonych projektantów i inżynierów. Ich doświadczenie, kunszt i profesjonalne umiejętności pozwoliły na stworzenie wyjątkowych produktów, w pełni spełniających potrzeby wymagających, współczesnych użytkowników. Oferujemy starannie skomponowane zestawy mebli garażowych, które będą stanowiły perfekcyjne dopełnienie wystroju i funkcjonalności każdego garażu i warsztatu.

Specjalnie z myślą o wszystkich osobach pragnących w nowoczesny i praktyczny sposób urządzić swój garaż lub warsztat powstały nowoczesne rozwiązania marki LYX.

Spełnij Swoje Marzenie

Teraz Twój Garaż Może Być WOW! 

 

Meble do garażu LYX to starannie opracowane i wykonane rozwiązania, do których produkcji
wykorzystywane są wyłącznie najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Doskonale
odnajdują się w każdej roboczej przestrzeni oraz są perfekcyjnie dostosowane do panujących w niej,
wymagających warunków.

lyx garage furniture.jpg

Nowoczesny styl oraz praktyczne rozwiązania do przechowywania rzeczy w garażu.

Stworzone dla potrzeb klientów szukających czegoś więcej.
 

Garaż i warsztat to dwa specyficzne pomieszczenia, które powinny być odpowiednio zagospodarowane. Niezwykle przydatne w tym celu są specjalne szafki garażowe, które pozwalają na wygodne przechowywanie narzędzi, akcesoriów i innych przedmiotów składowanych na co dzień w garażu i warsztacie oraz zaprowadzenie w pomieszczeniach pożądanego porządku i dobrej
organizacji. Specjalnie z myślą o wszystkich osobach pragnących w nowoczesny i praktyczny sposób urządzić swój garaż lub warsztat powstały nowoczesne rozwiązania marki LYX.

CARIX Kolekcja Mebli Garażowych
Zaprojektowane Przez Pasjonatów

 

Wszystkie rozwiązania LYX są tworzone od podstaw przez doświadczonych projektantów i inżynierów oraz realizowane na zamówienie we własnym zakładzie produkcyjnym marki. Czyni to z nich perfekcyjnie dopracowane, trwałe i solidne rozwiązania w pełni spełniające wszystkie oczekiwania współczesnych, niezwykle wymagających użytkowników.

Meble i szafki garażowe
najwyższej jakości.

Wszystkie szafy narzędziowe warsztatowe dostępne w ofercie marki LYX są rozwiązaniami systemowymi, co pozwala na stworzenie na bazie dostępnych elementów zestawu mebli garażowych idealnie dopasowanego do osobistych potrzeb każdego klienta oraz dostępnego miejsca w garażu lub warsztacie.

Regały garażowe i szafki występują w dwóch wariantach - wersji stojącej na nóżkach oraz jako szafki garażowe wiszące. To drugie rozwiązanie prezentuje się nie tylko bardziej nowocześnie, ale także posiada praktyczne zalety - ułatwia łatwe utrzymanie
porządku na podłodze oraz wizualnie zajmuje mniej wolnej przestrzeni.

bottom of page